top of page

Etkinlik Organizasyon Süreci

Tüm oturumlar, salon kapasitesi doğrultusunda belirlenen kişi sayısı katılımı ile gerçekleşecektir.  Lütfen başvuru formunda katılmak istediğiniz oturumları belirtiniz.

Festivalin karbon ayak izi hesaplanacaktır. Sürdürülebilir Yaşam Fest kayıt masasında görevliler misafirlerin ulaşım bilgileri ile hesaplama cetvelini dolduracaklardır.

Festival esnasında enerji tüketimini en aza indirgemenizi rica ederiz. Cep telefonlarını zorunlu olmadıkça kullanmamak, mümkün ise toplu taşıma, bisiklet veya yürüyerek etkinliğe katılım göstermeniz karbon ayak izimizi azaltır.

Sürdürülebilir çevre için misafirlerin etkinlik esnasında geri dönüşümlü ambalaj atıklarını Sıfır Atık Kutuları’na atmalarını rica ederiz.

Plastik şişe, kağıt ve plastik tek kullanımlık ürünlerden mümkün mertebe kaçınmayı amaçlıyoruz. Festivale gelirken yanınızda içecek ikramları termos ve mataralarınızı getirmenizi rica ederiz.

Oturumlara kayıt olan misafirlerimize yapılacak Katılım Sertifikası verilecektir. Ayrıca çekilişler ile İngilizce Kursu, Alışveriş Çekleri, doğal ürünler hediye edilecektir. Kayıt olduğunuz oturumlara katılımınız salon yöneticileri tarafından teyit edilecektir.

Oturum salonlarında çekilen fotoğraf ve video görüntüleri, festival basılı ya da dijital tanıtım materyallerinde kullanılır.

bottom of page